ČIŠTĚNÍ PAROU

Pára se klasifikuje jako skupenský stav vody a patří do plynného skupenství. Pára je vytvořena z vody za pomocí tlaku a teploty. Parní čistič vytvoří horkou vodu a pod silným tlakem žene molekuly vody potrubním systémem ven ze stroje speciální úzkou tryskou. Objem vody, která je umístěna v nádobě parního čističe, se při jejím odpařováním zvětšuje 1700 krát.

Čištění párou patří mezi nejúčinnější ekologické metody vůbec. Není třeba použít žádné chemické, čistící a odmašťovací přípravky. Pára z čističe dokáže proniknout do nejmenších nerocností a skulinek čištěného povrchu, a za vysoké teploty uvolní a odstraní mastnotu, oleje, vosk a další silné nečistoty.

Pára likviduje choroboplodné škůdce a jejím používání předcházíte množení a šíření těchto parazitů.

Čištění párou se dá použít na jakékoliv podlahové krytiny (parkety, plovoucí podlahy, dlažby, koberce apod.), na čištění čalouněného nábytku, skleněných povrchů, ale také na čištění motorů a silně znečištěných mastných povrchů apod.

Své zastoupení má čištění párou také v průmyslovém využití, kde se používá například v potravinářském a automobilovém průmyslu.

Zdroj: www.wikipedie.org, www.karcher.cz

 ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ (běžný, dlouhý chlup..)

 ČIŠTĚNÍ SEDACÍCH SOUPRAV

 ČIŠTĚNÍ POLŠTÁŘŮ

 ČIŠTĚNÍ KŘESEL, TABURETŮ

 ČIŠTĚNÍ KUCHYŇSKÝCH LAVIC A ŽIDLÍ

 ČIŠTĚNÍ MATRACÍ (běžné i dětské)

 ČIŠTĚNÍ PODLAHOVÝCH KRYTIN

 ČIŠTĚNÍ OBKLADŮ

 ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE SAUN A BAZÉNŮ

 ČIŠTĚNÍ GASTRONOMICKÉHO ZAŘÍZENÍ

 ČIŠTĚNÍ KERAMICKÝCH POVRCHŮ

 ČIŠTĚNÍ SKLENĚNÝCH POVRCHŮ

 ČIŠTĚNÍ SANITÁRNÍHO ZAŘÍZENÍ

 

  CENÍK <<<

ssssss